Gizlilik Politikası

atolyetasarim.org, gizlilik ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir. Bu gizlilik ilkeleri Tasarım Seramik ve Geleneksel El Sanatları Atölyesi atolyetasarim.org sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

* Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

* Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamızın sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

* Müşterilerimizin Web Sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

* TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. 

* TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. 

* Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ sorumlu değildir.

* TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmanın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır. 

* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TASARIM SERAMİK VE GELENEKSEL EL SANATLARI ATÖLYESİ ’ne aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır. 

* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz. 

Kişisel verilerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla, 

Tasarım Seramik ve Geleneksel El Sanatları Atölyesi

Bu kurum bir TASARI Eğitim Kurumları Kuruluşudur.  Sitede yer alan tüm görseller izinsiz kullanılamaz. Telif hakkı bulunmaktadır.

Açık Rıza Metni | Kişisel Verilerin Korunması  | Çerez Politikası  | Gizlilik Politikası

Adres: Söğütlüçeşme Cad. Kadıköy Palas Han No: 7 K:1 Kadıköy/İSTANBUL

     Telefon :  0216 - 336 81 33   0216 - 336 62 97  0216 - 348 76 48       Fax:   0216 - 346 92 04

  • Ahmet Nejat Birdevrim
  • Ahmet Nejat Birdevrim